Професійний акаунт
10
Лет опыта
8
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
43
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
318
Последний визит на сайт
1 неделя назад
Працювита, ініціативна , професійна ,
комунікабельна, з
почуттям гумору , цілеспрямована, відповідальна , старанна.
Головне: вмію продавати ,оцінювати, підшуковувати об'єкти нерухомості .

Аренда коммерческой недвижимости (4)

  • "Квартал"
    1 620 $/мес
    18 $/м²

    Вышиванка ул. (Орлова), (Будинок 2)

    помещение свободного назначения
    90 м²
    2025 год постройки
    1 нед. назад
    Оренда фасадного приміщення 90 м² у ЖК Pokrovsky Apart Complex Локація: м. Рівне, район 12-ї школи. Характеристики та переваги: * Площа: 90 кв.м. * Електрика: Велика потужність електромережі (витримає професійне обладнання чи кухню). * Паркінг: Передбачені паркомісця для вас та ваших клієнтів. * Фасад: Окремий вхід, панорамне скління, місце для зовнішньої реклами. Що поруч: * Постійний трафік завдяки мешканцям ЖК, батькам учнів школи №12 та перехожим. * Розвинена інфраструктура: аптеки, продуктові магазини, зупинки. Ідеально під: * Кав’ярню, міні-пекарню. * Косметологічний центр чи стоматологію. * Офіс відкритого типу. Умови: Надаємо канікули на ремонт. Приміщення готове до втілення вашого д...
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • "Квартал"
    1 644 $/мес
    12 $/м²

    Льнокомбинатовская ул., 4

    помещение свободного назначения
    137 м²
    1 нед. назад
    Оренда фасадного приміщення 137 м² у ЖК Empatika Локація: м. Рівне, вул. Льонокомбінатівська (поруч із вул. Захисників Маріуполя та Василя Червонія). [3, 4] Головне про об'єкт: * Площа: 137 кв.м. * Фасад: Величезні панорамні вікна, 2 окремі входи, сучасне озеленення навколо. * Інфраструктура: Безбар’єрний доступ, паркінг для клієнтів, усі комунікації. Що вже працює поруч: Ви стаєте частиною активного бізнес-хабу. Поруч: * Інноваційний БЦ Space4. * Стоматологія, ресторан, мережеві кав'ярні. * Фітнес-клуб «Sport Life» з басейном. Найкраще підійде для: * Медичного центру чи лабораторії. * Шоуруму або спеціалізованого магазину. * Представницького офісу чи IT-студії. * Салону краси або студії...
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • "Квартал"
    94 500 грн/мес
    700 грн/м²

    Петра Могилы ул., 28

    многофункциональное помещение
    135 м²
    2 нед. назад
    Оренда приміщень біля Пивзаводу, Рівне — вул. Петра Могили Шукаєш простір під банк, магазин, офіс, салон краси, студія, медкабінет, пункт видачі, ,майстерня, освітній центр та інше? Маю варіант у дуже зручній локації, перший поверх, нормальний під’їзд і можливість обрати саме той метраж, який підходить під твою справу. Доступні площі: • 135 м² • 215 м² • або окремі блоки: 3 приміщення по 30 м² і одне 45 м² У кожному — власна каналізація Планування: Вітражні вікна з бокової частини (не фасад) Перший поверх, над вами — квартири. Парковка Доступність: Зручний під’їзд для інклюзивного пересування. Стан приміщень: Перед здачею буде виконано базовий ремонт: штукатурка, плитка, стеля A...
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • "Квартал"
    14 000 грн/мес
    399 грн/м²

    16-го Июля ул., 58

    многофункциональное помещение
    35 м²
    2 нед. назад
    Продаж фасадного приміщення у центрі міста! Локація з високим пішохідним та автомобільним трафіком Площа 35 мг Ідеально під магазин, салон, кавярню, офіс, шоурум чи іншу діяльність Фасадний вхід, вітрина, комунікації підключені
    PRO аккаунт
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: